3D modelování

  • 3D modelování CAD
  • konstrukce, vývoj
  • reverzní inženýrství
  • návrhy, design
  • 3D skenování

Tvoříme 3D modely na zakázku

Kvalitní 3D model je základním předpokladem pro úspěšný 3D tisk. Technologie FDM 3D tisku má jistá omezení a ne každý model je vhodný pro tisk touto metodou. Proto je velmi důležité mít model správně připravený. Ušetří se tím mnoho času i materiálu a tím pádem i finančních prostředků, které za výrobu zaplatíte. Našim klientům nabízíme možnost tvorby těchto 3D modelů. Specializujeme se na tvorbu modelů speciálně pro FDM 3D tisk v CAD aplikacích, tím pádem námi zpracované 3D modely jsou pro Vás zárukou kvalitního a bezproblémového 3D tisku. 

S čím Vám můžeme pomoci?

S vývojem, návrhem designu, konstrukcí a technickým 3D modelováním. Podle Vašich požadavků vytvoříme 3D model výrobku, náhradního dílu, prototypu podle Vašeho návrhu, technického nákresu, výrobní dokumentace, nebo pomocí 3D laserového skenování dle fyzické předlohy. Pracujeme v moderních CAD systémech a návrhy konstrukčních řešení výrobků aplikovaných na FDM 3D tisk jsou pro nás hračkou.

3D modelování podle výkresu

Technická výkresová dokumentace je ideálním podkladem pro tvorbu 3D modelu. Obsahuje všechny potřebné informace a máte tak jistotu, že 3D model bude přesně dle Vašich požadavků. Ne každý má k dispozici výkresovou dokumentaci, to pro nás ale není překážkou. Ve většině případů stačí i jednoduchý nákres se základními rozměry a v případě potřeby si s Vámi další informace upřesníme telefonicky, nebo e-mailem.

3D modelování podle fyzické předlohy

Máte poškozený, nebo opotřebovaný díl bez výrobní dokumentace. Pokud není objekt příliš tvarově složitý a lze jej snadno změřit, vyrobíme 3D model, který bude přesně odpovídat skutečnosti, případně 3D model upravíme tak, aby jej šlo vytisknout. Pokud máte požadavek na vyšší pevnost náhradního dílu a nový díl to umožňuje, dokážeme navrhnout  dodatečné vyztužení, nebo jinou úpravu pro vyšší odolnost nového dílu.

3D skenování

Máte tvarově složitý díl, poškozený, nebo opotřebovaný díl a potřebujete jeho náhradu, nebo jen vytvořit kopii? Pomocí 3D skeneru vytvoříme 3D model s vysokou přesností, který bude odpovídat skutečnosti. Takto vytvořená data lze použít přímo pro 3D tisk, nebo jako podklad pro rekonstrukci poškozeného dílu, nebo lze podle nich vytvořit výrobní dokumentaci.

Co jsme zrovna vymodelovali

Potřebujete poradit?

Rádi byste využili našich služeb 3D modelování, nebo 3D skenování, ale nevíte si rady. Nevadí, od toho jsme tady. Probereme s Vámi Vaše požadavky, doporučíme nejvhodnější řešení, vybereme vhodný postup prací a připravíme nezávaznou cenovou nabídku. První konzultace je pro Vás vždy zdarma. Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Přejít nahoru

Registrujte se k odběru novinek

Nyní Vám již neuniknou žádné důležité informace, novinky a nabídky z našeho webu. Registrací souhlasíte s jejich zasíláním. Děkujeme.