Ceny prací

Kolik to všechno bude stát?

Cena 3D tisku se stanovuje na základě Vašich požadavků. Kolik ve finále zaplatíte, závisí na mnoha faktorech, které cenu ovlivňují. Výroba 3D modelu, úprava 3D modelu, nastavení 3D tisku, typ materiálu, množství materiálu a následná postprodukce 3D tisku. Níže uvádíme výchozí ceny jednotlivých prací pro Vaši orientaci. Samozřejmě pro přesné stanovení ceny je potřeba pečlivě vyplnit a odeslat formulář cenové nabídky. Následně Vás budeme kontaktovat s informací o celkové ceně, připadně si vyžádáme upřesňující informace pro její stanovení.

3D tisk

již od 3,0 Kč/g

Chceme k Vám být féroví, proto neúčtujeme cenu v hodinách. Zaplatíte jen za spotřebovaný materiál k 3D tisku.

 

3D modelování

500,- Kč/h

V případě Vašeho zájmu Vám na základě zaslané dokumentace vytvoříme 3D model přesně na míru, nebo upravíme Váš vlastní model dle požadavku.

Postprodukce

od 400,- Kč/h

Finalizace 3D tisku, odstranění podpěr, čištění drobných zbytků plastu, kalibrace otvorů. Po dohodě i tmelení a broušení povrchu, případně lakování.

Proč 3D tisk od 3,0 Kč za gram materiálu?

Jsme přesvědčeni o tom, že je to férová a naprosto transparentní nabídka. Jenže každý materiál má jinou vstupní cenu a také jeho tiskové parametry se liší, což ovlivňuje cenu 3D tisku. Proto je cena uvedena od 3,0 Kč za gram vytištěného materiálu. Sami si tak můžete ve finále jednoduše ověřit cenu zvážením svého výrobku. Pokud se výrobek tikne s podpěrami, bude hmotnost materiálu podpěr do ceny také započítána a budete-li si to přát, zašleme Vám odstraněné  podpěry společně s výtiskem. Níže uvádíme ceny dalších druhů materiálů v našem sortimentu.

  • PLA     – 3,0 Kč/g
  • PETG   – 3,2 Kč/g
  • ASA     – 4,0 Kč/g
Tiskneme i z materiálů jako je  ABS, TPU – flexibilní materiál, PE – polyethylen, PA – nylon, PC – polykarbonát.
Tiskneme i z materiálů plněných karbonovým vláknem
PETG-CF, PA-CF, PC-CF

Pro cenovou nabídku na tisk těmito materiály nás prosím kontaktujte.

Ceny materiálů platí pro základní barvy – bílá, černá, šedá. V případě že budete mít zájem o jiné barvy a druhy materiálů, rádi Vám je naceníme na vyžádání.